Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90543 866 66 07
e-mail: nobeltemizlikk@gmail.Com

Alanya Ev Temizlik İş İlanları

Alanya Ev Temizlik İş İlanları

Alanya Ev Temizlik İş İlanları

Alanya ev temizlik iş ilanları gerek emlakçılar gerekse de ev sahipleri tarafından sıkça verilen ilanlardır. Alanya genellik turistlerin kaldığı bir yer olduğu İçin günlük haftalık ve aylık kiralamaların çok fazla olduğu bir yerdir. Bu nedenle buralar her kiracı değiştiğini emlakçılar tarafından temizletilmek istenir ve Alanya ev temizlik iş ilanları sayfalarından temizlikçiler ayarlanarak bu temizlik işleri yaptırılır. Burada yapılacak işler genellikle evin süpürüp silinmesi, mutfak dolaplarının camlarının, balkonlarının, tuvalet banyolarının güzel bir şekilde temizlenmesi eğer gerekliyse bulunan eşyalarında temizliğinin yapılması şeklinde bir iş kısmıdır. Bu şekilde yapılan işler için belirli bir ücret ayarlanır ve bu ücrete göre bu işlerin yapılması istenir.

Alanya Ev Temizlik İş İlanları Çalışma Süreleri

Eğer ev çok büyük ise ben bir günde bitmeyecek ise ek süreler ile tekrar temizleme işlemi yapılır ve ücrette ona göre belirlenir. Bunun yanı sıra normal ev sahipleri çalışanlar kendi işlerini yapamayacak kadar hasta veya yaşlı olanlar yine çocukları ile ilgilenip işlerini yetiştirmek de zorluk çekenler  bu ilanlardan kendilerine uygun kişileri seçerek ev temizliklerini yaptırmaktadır. Böylelikle birilerine de yeni iş kapıları açılmakta ve günlük olarak onlarda kazanç sağlamaktadır.

Alanya Ev Temizlik İş İlanlarına Kimler Başvurabilir?

Alanya ev temizlik iş ilanları incelendiğinde hem bay hem de bayan elemanlar arandığı görülmektedir. Alanya ev temizlik iş ilanları  kapsamında özellikle inşaat sonrası ev temizliklerinde erkek elemanlarım gücüne daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Buralarda inşaat sonrası açıklar ve kalıntılar olduğu için çok daha ağır bir iş yükü gerekir ve bu nedenle burada erkek elemanlara da ihtiyaç duyulur. İnşaat sonrası ev temizliklerinde genellikle kadın erkek işçiler birlikte çağrıları ve bu şekilde bir temizlik yaptırılır. Böylelikle çok daha verimli bir temizlik işim yapılmış olur. Yine buralarda da yapılacak işlerde belirli bir ücret vardır ve bu ücret işin çok da ona ya da kaç gün kaç saat süreceğine göre bu ücretler değişiklik gösterir. Bu ücretler de işveren ve işçi karşılıklı olarak oturup yapılacak işler hakkında konuştuk ve buna göre bir ücret belirleyip o şekilde ücret alırlar.

Call Now ButtonHemen Ara