Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90543 866 66 07
e-mail: nobeltemizlikk@gmail.Com

Alanya Ev Temizliği

Alanya Ev Temizliği

Alanya Ev Temizliği

Alanya ev temizliği olarak bu bölgede oturan çoğu ev kadınları ve çalışan bayanlar evlerinin temizliğini yapamadıklarında evin temizliği için temizlikçiye ihtiyaç duyarlar. Ev temizliğinde kadınlar daha detaylı bir temizlik istediğinden güvenilir temizlik firmasından işini iyi yapan temizlikçi ister. Bu durumda  ev temizliği hizmeti veren firmamızla iletişime geçtiğinizde işini en iyi yapan temizlikçi elemanımızı göndeririz. Firmamız olarak tüm müşteriler aradığı  takdirde temizlik de en iyi hizmeti vermekteyiz.

Alanya Ev Temizliğine Dahil Olan İşler

Alanya ev temizliği işinde gidilen eve göre kaç odalı olması, büyüklüğü,  evde bulunan eşyaların temizliğine göre  belli  ücretlendirme yapılır. Ev temizliğine dahil olan islerde salon ve yatak ve odasının yerlerin süpürülüp temizlenmesi, mobilyaların görünür yüzey temizliğin yapılması ve camların silinmesidir. Ayrıca dolapların temizlenmesi, peteklerin tozunun alınması ve evde bulunan halıların temizlenmesidir. Mutfak da tezgâh, lavabo, musluk temizliği ayrıca fırınının  iç ve dış temizliği, bulaşıkların yıkanması, dolap kapakların temizlenmesi, banyo, tuvalet temizliği  ve balkon temizlikleri dahildir.

Ev  Temizliğinde Temizlikçi Neden Tercih Edilir

Alanya ev temizliği işinde genelde çalışan kadınlar tercih etmektedir. Sağlık sorunu olan  iş yapacak gücü olmayan kadınlarda, evlerine temizlikçi  tutmak isterler. Genelde dairelerde oturanlar evleri büyük olduğunda badanadan sonra ev temizliği gerektirir. Bu sebeple ev sahibi evine daha detaylı temizlik için temizlikçi tutmak ister.  İşe göre temizlikçiler geldiğinden saatinde başlayıp istediği saate kadar çalıştırıp bir günde tüm  temizliğini yaptırır. Bu sebeple  çoğu kadınlar  firmaların önerdiği temizlikçileri tercih ederler.

Alanya Ev Temizlik Firmasının Hizmet Avantajları

Alanya ev temizliği hizmetini veren firmamız  olarak müşterilerimizin aramasıyla gün içerisinde temizlikçi bayan elemanlarımızı göndermekteyiz. Evin büyüklüğüne ve badana yapılmışsa ona göre belli sayıda elemanımızı göndeririz. Temizlikçilerimizi göndermeden önce  en kaliteli temizlik deterjanları hazırlanarak koliler içerisinde elemanlarımızla gönderilir. Elemanın çalışma  süresi 8 saattir. Çalışma suresini uzatabilirsiniz.  Detaylı temizlik  yaptırabilirsiniz. Çalışan kadınlar için ev temizliğinde bu olanağın sağlanması en iyi avantajdır. Ev temizlik hizmeti veren firmamız olarak temizlikçi elemanlarımızı tercih etmenizle müşteri memnuniyeti kazanmamızı sağlamıştır.

Formun Üstü

Formun Altı

Call Now ButtonHemen Ara