Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90543 866 66 07
e-mail: nobeltemizlikk@gmail.Com

Alanya Su Deposu Temizliği

Alanya Su Deposu Temizliği

Alanya Su Deposu Temizliği

Alanya su deposu temizliği alanında firmamız sizlere kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmaktadır. Temizlik ve su insan sağlığı açısından çok önemlidir. Bu nedenle firmamız su depolarınızı titizlik içinde temizlemektedir.

Temiz bir suya erişmek oldukça önemlidir. Hayatımıza devam etmemizi sağlayan temel gerekliliklerden biri sudur. Su sıkıntısı çekmemek için su depoları kullanılmaktadır. Su deposu alınırken mümkün olduğunca kolay yosun ve pas tutmayacak ürünler tercih etmelisiniz. Depolardaki suyu bulaşık yıkarken, duş alırken, yemek yaparken hatta içme suyu olarak kullanılır. Alanya temizlik firmamız tüm bu süreçlerde kaliteli su kullanabilmeniz için elinden geleni yapmaktadır. Firmamızdan gerekli hizmeti sağlayabilirsiniz.

Alanya su deposu temizlik şirketleri su depolarını yapısal özelliklerine göre temizlenmektedir. Yanlış ürünler kullanıldığı zaman kimyasallar depo yüzeylerine zarar verebilir ve kullanım sürelerini kısaltabilmektedir. Bu durumların yaşanmaması için Alanya temizlik şirketleri olan profesyonel firmamıza güvenebilirsiniz. Kullanılan içme sularına zarar verilmeden depo temizlenmiş ve steril hale gelmiş olacaktır. Bu sayede hem depolarınızın ömrü kısalmayacak hem de temizlik işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Su Deposu Temizliği Faydaları

Alanya bölgesinde su depoları gün içerisinde defalarca kullanılmaktadır. Sürekli kullanıldığı için dezenfekte işleminin belirli aralıklarla yapılması gerekir. Aksi durumlarda sağlık sorunları yaşamanıza neden olabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için düzenli olarak temizlik yapılmasına özen gösteriniz.

Su depolarının temizlenmesi ve havalandırılması insan sağlığı ile doğrudan ilişkilidir. Uzun süre temizlenmeyen ve havalandırılmadan bekletilen sular bir süre sonra bakteri üretmeye başlayacaktır. Bu nedenlerden dolayı su deponuzu belirli periyotlarla Alanya su deposu temizlik firması tercih ederek temizlik sağlayabilirsiniz.

Su depoları sürekli olarak şehrin şebekelerinden beslenir ve şehir şebekelerinde oluşan anlık kirlilikler su depolarının erken kirlenmelerine yol açabilmektedir. Bu kirlilikler zamanla çok daha büyük problemlere neden olur. Bu nedenlerden dolayı 2-3 haftalık sürelerle apartman yöneticilerinin su depolarını kontrol etmeleri çok önemlidir.

Su deposu temizliği deponun içinde uzun süre duran suyun tadının ve kokusunun değişmemesi ve su içinde bakteri oluşmaması için yapılmaktadır. Bu temizliğin nasıl ve hangi şartlarda gerçekleştiği büyük önem taşımaktadır. Alanya su deposu temizlik şirketleri işinde uzman ekipler tarafından temizlendiğinde daha fazla verim alırsınız bu yüzden Alanya temizlik şirketleri firmamıza güvenebilirsiniz.

Su Deposu Temizliği Nasıl Yapılır?

Alanya su deposu temizliği yapılırken gerekli hijyen koşullarına dikkat edilerek yapılmaktadır. Temizliğe başlanmadan önce depo içinde bulunan temiz içme suyunun aynı şekilde hijyenik bir ortama alınması gerekmektedir.

Dikkat edilmesi gereken noktalardan biri kullanılacak temizlik ilacıdır. Bu ilaç Sağlık Bakanlığı’ndan izinli, su deposu temizlik malzemeleri listesinde bulunan ilaçlardan seçilmektedir. Farklı kimyasalların kullanılması sonucu içme suyuna karışan kimyasallar insanlara zarar verebilir.  Kullanılan dezenfekte ilacının sağlığa zararlı olmadığı raporu firmamızca bilgilerinize sunularak temizlik işlemi gerçekleşir.

Su depoları en az 3 ay en fazla 12 ay içerisinde temizlenmesi sağlık açısından neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Bu yüzden bazı büyükşehir belediyeleri ve Sağlık Bakanlığı, talimatlar yayınlamış bu konuya özen göstermişlerdir. Alanya su deposu temizlik şirketleri tarafından yapılan temizlik sırasında apartmanınız susuz bırakılmamaktadır.

Temizlik işlemleri;

  1. Deponuzdaki su özel su pompaları ile içinde hiç su kalmayacak şekilde boşaltılır.
  2. Deponuzun yüzeyleri tazyikli su tabancası ile temizlenir.
  3. Dezenfekte ilacı ile dezenfeksiyonu yapılır.
  4. Tekrarda tazyikli su tabancası ile yıkanır.
  5. Deponuzun Ph oranı ölçülür ve 1-2 saat içinde teslim edilir.

Alanya Su Deposu Temizlik Fiyatları

Su depoları büyük alanlarda kullanıldığı gibi bina, yurt gibi yerlerin en alt katlarda muhafaza edilir ve bireylerin kullanımı için hazır bekletilir. Herhangi bir su kesikliğinde ve bazı olumsuz nedenlerle karşılaşıldığında devreye sokmak için kullanılır.Sadece bir bina için gelindiğinde maliyet çok yüksek olacaktır. Bu yüzden siteler ve binalar olarak toplu depo temizliği yaptırmak daha uygun fiyatlı olabilmektedir. Su deposu temizlik fiyatları firmaların kalitesine ve hizmetlerine göre değişmektedir. Alanya su deposu temizlik fiyatları hesaplaması yapılırken su deponuzun büyüklüğüne göre belirlenmektedir.

Su deposu temizliği yapan firmamızın temizlik sırasında giyilen hijyenik kıyafetleri bulunmaktadır. Su temizliği konusu çok önemlidir bu yüzden işinin ehli firmalar seçmeniz gerekir. Alanya su deposu temizliği uzman kadromuz ve kurumsal anlayışımız ile gereken tüm hizmeti sağlamaktayız. Firmamızla birlikte gelecek zamanlar için isterseniz temizlik planı oluşturabilirsiniz.

Yaşanabilecek su kesintilerine karşı her binanın, dairenin kendi kullanımlarına ait su deposu bulunmaktadır. Su deposu temizliğinde, su deposu sayısı, su deposunun hacim hesabı ve türüne göre fiyat değişim göstermektedir. Temizlik süresi deponun cinsine ve büyüklüğüne göre değişmektedir.

Alanya su deposu temizliği hizmeti

Temiz ve kullanılabilir su hayatın her alanında gereklidir. Depolanan suyun bakımı oldukça önemlidir. Depoda bekleyen su zamanla sağlıksızlaşmaya başlar.  Ne kadar dikkatli kullansanız da yılda en az bir defa su deponuzun temizlenmesi gerekir. Bulaşıcı hastalıkların çoğu su aracılığı ile bulaşmaktadır. Alanya Temizlik Şirketleri olarak su deposu temizliği hizmeti vermekteyiz. Su deponuzun her zaman temiz kalması için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Alanya su deposu temizliği iki aşamada yapılmaktadır. Birincisi fiziksel temizlik aşaması olan tortu, kir gibi atıklardan arındırılma, ikincisi ise gözle görülmeyen bakterilere karşı olan temizlik aşamasıdır. Temizlik işleminde çok güçlü kimyasallar kullanıldığı için kesinlikle maske kullanılmalıdır.  Alanya merkezli firmamızdan hizmet alabilmek için randevu oluşturabilirsiniz.

Depo temizleme konusunda uzman ekibimiz su deponuzu her türlü kirden temizler. Alanya su deposu temizliği hizmetimiz kısa süre içinde ekiplerimiz gelerek ön keşif çalışmasıyla fiyat belirler. Firmamız en uygun fiyatlar sunmaktadır.

Alanya su deposu temizlik şirketleri tarafınca her altı ayda bir su deposu temizliğinin yapılması gereklidir. İnsan sağlığı açısından su deposu bakımına gereken özenin gösterilmesi gerekir.

Call Now ButtonHemen Ara