Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90543 866 66 07
e-mail: nobeltemizlikk@gmail.Com

Alanya Yat ve Tekne Temizliği

Alanya Yat ve Tekne Temizliği

Alanya Yat ve Tekne Temizliği

Alanya yat ve tekne temizliği yat veya tekne sahibi olan kişilere verilen bir hizmettir. Tatil için veya iş için kullandığınız tekne ve yat içlerinizde meydana gelen he türlü alanın temizliği ve bakımı yapılabilmektedir.

Özellikle yaz aylarında uzun müddet açık denizde kalan yatlarınız aktif kullanımdan dolayı zaman içinde kir barındıran yerlerden olmaktadır. Yat içinde mutfak, yatak odası gibi alanlar varsa bu alanlar görevlendirdiğimiz temizlik personelimiz tarafından tekne ve yat içine zarar vermeden yapılmaktadır.

Çok fazla yat sahibinin bulunduğu bu bölgede Alanya yat temizliği işini yapan güvenilir ve tecrübeli temizlik personeli arayışı da sürmektedir. Temizliğin hassas bir konu olması özellikle bir temizlik personeli arayışında olanların tecrübe kriterine önem vermesine neden oluyor.

Banyo, tuvalet nasıl temizlenir. Koltuk yüzeyindeki lekeler nasıl kolayca arındırılır. Düzen ve tertip nasıl sağlanır bunlar zaman içinde edinilen tecrübe ve el becerisiyle bağlantılı işlerdir. Yani daha önceden hiç temizlik yapmamış birinin bu işi yapabilmesi sağlıklı değildir.Alanya tekne temizlik şirketlerimizde bu sebeple eleman seçiminde oldukça titiz davranarak zaman yönetimini bilen, tecrübeli, pratik çalışabilen kişileri temizlik ekibimize dâhil etmektedir.

Alanya Yat ve Tekne Temizliğinin Önemi

Özellikle tur için kullanılan tekne ve yatların temizliği daha büyük bir önem arz etmektedir. Gün içinde birçok insanın girip çıktığı bu alanlarda hijyen açığı meydana gelmektedir. Özellikle temizliğin öneminin arttığı bu günlerde tekne ve yatlarınızın düzenli olarak temizliğinin yapılması insan sağlığı için de gereklidir.

Alanya yat ve tekne temizliği daha evvel tekne temizliği yapmış kişiler tarafından yapılmalıdır. Özellikle ahşap tekne temizliğinde tecrübeli birinin yönlendirilmesi de önemlidir. Şirketimizde özel üretim olan bu hassas yapıları temizlemede gerekli bilgi ve donanıma sahip elemanlarımızı yönlendirmektedir.

Ahşap tekneleri temizlerken zeminin zarar görmemesi için yoğun kimyasal içeren temizlik ürünlerinden kaçınılmalıdır. Bu alanlar için özel üretilmiş olan temizlik ürünleri kullanılması gereklidir. Bu ürünlerin bulundurulmadığı yerlerde sadece su ve bir bez veya yumuşak bir fırçayla da çok fazla ıslatmadan temizlenebilmesi mümkündür.

Alanya yat tekne temizlik işinde şirketimiz sadece yat ve tekne gibi alanlarda değil temizliğe ihtiyaç duyulan her türlü alanı temizlemektedir. Alanya Temizlik Şirketleriuzun yıllardır bu işle iç içe bir ekip tarafından oluşmaktadır.

Alanya Tekne Temizliği

Tekne temizliğinde dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar vardır. Bunların başında da temizlenecek zeminin zarar görmemesi için kimyasal ürünlerin olabildiğince kullanılmamasıdır.Alanya yat ve tekne temizliği farklı yollarla yapılabilmektedir. Fakat bu lüks araçların zarar görmemesi için en sağlıklı yöntem bir temizlik personelinden destek alınmasıdır.

Alanya tekne temizliği yapan elemanlarımız teknenizin boyutuna göre temizliği yapacağı bir saat aralığı belirlemektedir. Sonrasında tekneniz kısa süre içerisinde temizlenmiş olarak teslim edilmektedir.Tekne, yat gibi araçların temizliğini yapan birçok şirket bulunmaktadır. Şirketimiz de bunlardan biridir. Tecrübeli olduğumuz bu işte şirket olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin bizleri tekrar araması için memnuniyet kazanmak şirket olarak önceliğimizdir.

Tekne temizliği yaparken temizlik personelimiz ahşap yüzeyleri sünger gibi orijinal görüntüye zarar vermeyecek yumuşak ürünlerle temizlemektedir. Sert fırçalar veya kimyasallar kullanılması ahşap üzerinde aşınmalara neden olabilmektedir. Bunun bilincinde olan çalışanlarımızla orijinalliği uzun yıllar muhafaza edebilen yöntemler kullanmaktayız.

Alanya Yat ve Tekne Temizliği Fiyatları

Alanya yat ve tekne temizliği fiyatları temizlenecek alanın büyüklüğüne ve kir oranına göre değişebilmektedir. Eğer çok kirli ve uzun süredir temizlenmeyen bir yerse veya ayrıca bir güç gerektirecek lekeler varsa bunlar fiyata yansıyabilmektedir.

Bunun haricinde fiyatlar ortalama bir aralıktadır. Alanya yat ve tekne temizliği gibi işlemlerimizi tekne veya yat zeminin uygunluğu varsa yıkayarak da yapılabilmektedir. Güverte temizliği tam anlamıyla yapılarak tekne veya yatınız sonrasında teslim edilmektedir.

Oluşan pas, kir, küf gibi zorlayıcı kirler içinde uygun ürün ve yöntem kullanılarak temizlik sağlanmaktadır. Pas ve küf üzerinde etkili özel sabunlar kullanılmaktadır. Alanya tekne temizliği fiyatları alana göre değişkenlik gösterebilse de tüm müşterilerimizin memnun olacağı bir fiyat aralığı tarifesi uygulanmaktadır.

Hareket halindeyken çok fazla deniz suyuna maruz kalan ve zarar gören tekne zeminlerinde bile en etkili temizlik sonucunu elde eden personellerimiz, teknenin kamara gibi alanlarını da temizlemektedir.

Alanya Yat ve Tekne Temizliği Hizmeti

Personellerimiz tekne veya yatınıza ulaşır ulaşmaz öncelikle varsa eğer dağınıklık toplama işlemini yapar. Ardından çöpleri boşaltır. Sonrası süpürme silme gibi işlemlere geçer. Tuvalet ve banyo temizlenir. Leke, kir ve toz temizlenir. Sonrasında deterjandan tamamen arındırılan alanlar kurulanarak temizlik sonlandırılır.

Ulaşılması güç alanlar haricinde lüks yatınızda veya teknenizde her alan temizlenir. Alanya yat ve tekne temizliği yapan firmalar içinde şirketimiz en iyiler arasındadır. Aldığımız işlerde sistemli ve planlı bir çalışma yürütmekteyiz.

Bize ulaştığınız andan itibaren bir müşteri temsilcisine yönlendirilerek gerekli tüm bilgilendirmeyi sunuyoruz. Anlaşma sağlanması durumunda ücretlendirme ile ilgili de bilgi verilerek istediğiniz sayı da personel gönderimi sağlayabiliyoruz.

Talep etmeniz halinde hizmetimizden devamlı olarak yararlanma imkânı bularak belirleyeceğiniz günlerde sürekli çalışan bir temizlik personeli edinmenizi sağlıyoruz. Tüm şikâyetlerinizi dikkate alarak sizlere daha iyi bir hizmet vermek için gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Temizliğinden memnun kalmadığınız bir personel olması durumunda hiçbir müşterimizi mağdur etmeden yeni bir temizlik elemanı yönlendiriyoruz. Alanya yat ve tekne temizliği işinde en iyisi olmak için temizlik sektöründeki her türlü gelişmeyi yakından takip ediyoruz. Siz de firmamız iletişim kanallarını kullanarak daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara