Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90543 866 66 07
e-mail: nobeltemizlikk@gmail.Com

Antalya Gündelikçi İş İlanları

Antalya Gündelikçi İş İlanları

Antalya Gündelikçi İş İlanları

Antalya gündelikçi iş ilanları birçok kişinin buradan iş bulduğu ve birçok kişinin de burada kendisine yardımcı çalışanlar bulduğu bir platform haline gelmiştir. Bu ilanlar üzerinden insanların karşılıklı olarak ihtiyaçları giderilmektedir. İş arayan kişiler rahatlıkla gündelik işler bulmakta gündelikçi arayan kişiler ise çalıştıracak eleman bulmaktadır. Böylelikle her iki tarafında işi görülmektedir.

Antalya’da Temizlik İşçileri En Çok Kimlere Hizmet Verir

Antalya gündelikçi iş ilanları Antalya’da çok fazla tercih edilir. Genellikle tatil yöresi olduğu için ev temizlikleri için çok fazla elemana ihtiyaç duyulur. Şöyle ki günlük olarak kiraya verilen ya da haftalık olarak kiraya verilen birçok ev vardır. Bu evleri kiralayanlar da genellikle turistler ya da tatilciler olduğu için emlakçılar bu evlerin içerisindeki tatilciler çıktıktan sonra temizleme ihtiyacı duyar. Bunun için de bu Antalya’da gündelikçi iş ilanları sitelerinden bu temizlik elemanlarına ulaşarak evlerin temizlenmesi konusunda yardım ister. Bu evler genellikle 2 + 1 ya da 1+1 bir şekilde  küçük evler olduğundan dolayı bir gün içerisinde rahatlıkla temizlenir.

Antalya Gündelik İş İlanlarında Yapılması İstenen İşler

Antalya’da sürekli yaşayan insanlardan özellikle çalışanlar ya da çok fazla çocuğu olup temizlik işlerini yetiştiremeyenler ve kendi temizlik işlerini kendisi yapamayacak kadar yaşlı olan insanlar temizlik konusunda bu kişilerden yardım almaktadır. Böylelikle hem iş hem de işçi bulmak oldukça kolaylaşır.  Gündelik temizliğe gelen kadın ya da erkek çalışanlar evdeki günlük işleri ve bunun yanı sıra ev sahibinin isteğine göre cam, kapalı mutfak dolapları, tuvalet, banyo, balkonlar ya da duvarların silinmesi gibi birçok işi yapmaktadır.

Yapacağı işler genellikle ev sahibinin yönlendirilmesi ile yapılmaktadır. Eğer yapılacak işler ağır ise bir günde bitmezse ikinci bir güne sarkar ise ona göre de ücret almaktadır. Ya da bir günde genellikle sabah sekizden akşam beş ve altıya kadar çalışılmaktadır ama bu süre birkaç saat daha uzatılırsa ücrette buna göre belirlenmektedir.  Sizde temizlik işlerinize yardım edecek birilerini arıyor iseniz ya da temizlik işine gidip para kazanmak istiyorsanız Antalya gündelikçi iş ilanları sayfasından gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara